Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083689
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

DUSZPASTERSTWO PARAFII pw. św. Katarzyny w Nowej Rudzie-Słupcu składa na ręce Pana Burmistrza Tomasza Kilińskiego serdeczne podziękowanie za finansowe wsparcie projektu "Wakacje z Bogiem 2017" udzielone przez Gminę Miejską Nowa Ruda. Dzięki  Waszemu wsparciu dzieci z Nowej Rudy mogły wyjechać do Zębu koło Zakopanego na swoje wakacje. Szeroka gama atrakcji, które czekały na obozowiczów już od pierwszego dnia, przyniosła im wiele radości. Wyjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch, wycieczki z przewodnikami do Tatrzańskiego Parku Narodowego – na Gęsią Szyję, Halę Gąsienicową, Kopę  Kondracką, wyjazdy na baseny termalne w Szaflarach, pozwoliły wzmocnić ciało i przezwyciężyć lęki przed nowym, nieznanym. Czas obozu to także duch. Ten czas obozu możemy nazwać "rekolekcjami w drodze". To na nich wartości chrześcijańskie przeplatały się z wartościami patriotycznymi. Tegoroczny obóz wpisał się w Jubileuszowy Rok Maryjny w 100-lecie objawień fatimskich. Z tej okazji nie zabrakło na nim konferencji, kazań i odwiedzin miejsc Maryjnych. Maria szczególnie ukochała dzieci i troszczy się o nie. Wpatrzeni w Matkę naszego Mistrza chcemy okazać  im wiele serca, pamiętając, że oni będą niebawem budować Kościół i Ojczyznę. ks. Krzysztof

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.