Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083715
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg


"Oto jest dzień, który dał nam Pan..." Przedostatni dzień dedykowany Matce Boskiej Fatimskiej miał zachęcić do odmawiania różańca. W kazaniu ks. Marcin nawiązał do objawień fatimskich i wielkiego zadanie jakie stoi przed dziećmi - apostolstwa różańcowego. Mówił o wielkiej miłości Boga do dzieci przez ich ufną wiarę." Rano niebo zasnute burzowymi chmurami i deszcz a przed nami wyjazd na Termy do Szaflar. O godzinie 10.00 jednak jedziemy... do "Gorącego Potoku", by pływać w ciepłych basenach, grać w piłkę plażową , moczyć nogi w jackuzi i zajadać się lodami. Pogoda jak w górach bardzo zmienna: deszcz, słońce, zachmurzenie i słońce, ale nasze humory ciągle niezmienne - RADOŚĆ !!!!! O godzinie 17.00 jak zwykle zjedliśmy bardzo smaczną obiadokolację i rozpoczęły się przygotowania do POGODNEGO WIECZORU. "Młodzi twórcy" zabawną piosenką i fantastycznym skeczem zaprezentowali swoje grupy. W tym roku główną nagrodę wyśpiewała grupa Pana Artura - BOBRY. Dyplomy, nagrody, podziękowania to podsumowanie zarówno Dnia Sportu, konkursu na najczyściejszy pokój, na najgrzeczniejszego uczestnika obozu. Nagrody otrzymali także młodzi wędrowcy za wytrwałe zdobywanie trudnych szczytów. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy. A przed snem czeka nas wszystkich jeszcze...pakowanie!!!! Dzieci poszły spać o godzinie 22.00. Jutro wracamy do domu, domciu, domeczku ale już tęsknimy za kolegami i koleżankami z którymi spędziliśmy ostatnie dziesięć dni.  To był wspaniały czas: przyjaźni, radości i zabawy, spędzony z Bogiem i ludźmi, których lubimy. Zatem nie do widzenia ale do zobaczenia!!! Beata Szałęga

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.