Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083653
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

Nowy dzień, "który dał nam Pan" rozpoczęty został tradycyjnie Mszą św. W kazaniu ks. Marcin Banaczyk mówił: ″W dzisiejszej Ewangelii Jezus nie pyta się paralityka o to, czy żałuje za swoje grzechy i czy postanawia poprawę. Bezwarunkowo mu je odpuszcza, a to jest przykład dla nas, że i my winniśmy odpuszczać tym, którzy zawinili przeciwko nam. Trzeba jednak odróżnić wybaczenie od pojednania. Do pojednania potrzeba bowiem żalu za grzechy i postanowienia poprawy, tak z Bogiem w spowiedzi świętej,  jak i z drugim człowiekiem, do którego na znak pojednania wyciągamy dłoń″. Po śniadaniu cała grupa przeniosła się na boisko przed pensjonat, by tu rozegrać zawody sportowe. Piąty dzień obozu był Dniem Sportu. W ten dzień dzieci na miejscu rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych przygotowanych przez wychowawców. Przed obiadem odbyły się rozgrywki w pin-ponga, piłkarzyki i bilard, a następnie wszyscy udali się na boisko, aby rozegrać zawody w badmintona,  piłkę nożną i w siatkówkę. Nie zabrakło też nauki tańca. Po obiedzie przyszedł czas na drugą część rozgrywek sportowych, a w niej dokończono rozgrywki w piłkę nożną i w siatkówkę. Na koniec sportowego dnia odbyło się przeciąganie liny przez grupy i  wychowawców. O godzinie 19.00, na grillu, przy smakowaniu różnych oscypków przywiezionych przez gospodarzy domu, ogłoszono zwycięzców Dnia Sportu w poszczególnych dyscyplinach. Po spotkaniu wychowawców ze  swoimi grupami nastąpiło przygotowanie do wieczornej toalety. O godz. 22.00 rozpoczęła się cisza nocna. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.