Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251104
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

W święto św. Tomasza Apostoła, w drugi dzień wakacyjnego obozu, Słowo na dzisiejszej Mszy św. Bóg skierował przez św. Tomasza: "Pan mój i Bóg mój". Te słowa przez cały dzień miały być natchnieniem. Po śniadaniu i zaopatrzeniu się w prowiant na drogę, o godz. 10.00 grupa wyruszyła spacerkiem na Szlak Papieski  na Gubałówkę. Po drodze była okazja do pamiątkowych zdjęć przy  Skwerze  św. Jana Pawła II. Cudowne widoki, drewniane domy i kościół swym pięknem fascynowały obozowiczów. Czas niestety przypominał, że trzeba iść dalej, bo do celu jeszcze kawałek drogi. O godz. 12.00 grupa dotarła na Gubałówkę. Pamiątkowe zdjęcia na tle Giewontu, lody, i po godzinie zejście do centrum Zakopanego.  Na Krupówkach można było zakupić pamiątki. O godz. 16.15 grupa wróciła do Domu Wypoczynkowego w Zębie. Po smacznym obiedzie przyszedł czas na zajęcia z profilaktyki  i spotkania w grupach. Po tak przeżytym dniu, który był preludium do jutrzejszej wyprawy na Gęsią Szyję, obozowicze udali się na nocny wypoczynek, by nabrać sił na nowy dzień. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.