Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1240845
  • 1.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg
  • twoj_jezu3.jpg

26 maja, w Dzień Matki, dzieci pierwszokomunijne wraz z księżmi, nauczycielami i rodzicami pielgrzymowały do Matki Niebieskiej Maryi. O godzinie 6.00 grupa pielgrzymkowa wyruszyła spod Intermarche do Częstochowy, na Jasną Górę, której zwiedzanie rozpoczęła o godzinie 11.00 wizytą w Jasnogórskim Skarbcu. Po zwiedzeniu muzeum dzieci przeszły Wałami Jasnogórskimi pod pomnik Św. Jana Pawła II, by zrobić wspólną fotkę. O godzinie 14.30 przyszedł czas na Mszę św. dziękczynną za dar Pierwszej Komunii Świętej oraz w intencji Mam dzieci pierwszokomunijnych. W kazaniu ks. Adam przybliżył znaczenie Macierzyństwa Maryi względem uczniów Jezusa. Na koniec dzieci zawierzyły swoje życie Matce Bożej modlitwą Pod Twoją Obronę.  Czas pielgrzymki był też okazją, by dzieci podziękowały swoim mamom za dar życia. Dzieci z wielką radością, nie tylko słowem ″dziękuję″, ale przede wszystkim pocałunkami wyrażały swoje uczucia. O godzinie 21.00 grupa wróciła do Słupca. Dziękujemy Bogu za otrzymane laski i dar pielgrzymowania, a ludziom: katechetom, nauczycielom, rodzicom i dzieciom, niech Bóg błogosławi. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.