Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083720
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

Wyniki konkursu „BARANEK WIELKANOCNY” 2017 Zgodnie z wielkanocną tradycją Parafia Św. Katarzyny zorganizowała konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży. Do konkursu, wpłynęło wiele prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi z różnego rodzajów materiałów, m.in. wydzieranki, wyklejanki, prace z masy solnej, z ciasta, z wykorzystaniem różnego rodzaju ziaren… Wykonane prace reprezentowały wysoki poziom, co w bardzo dużym stopniu utrudniło komisji wyłonienie laureatów. Przy ocenie komisja brała pod uwagę pomysłowość prac, estetykę, technikę wykonania, rodzaj materiałów, przede wszystkim udział własny dzieci, oraz pomocy rodziców przy wykonywaniu pracy.

WYNIKI

1. Malwina Pietrasz

2. Zuza Dziedzina

3. Marcel Grzelczyk, Kacper Rzymski

4. Maja Galas - Gimnazjum

5. Agnieszka Kaszuba, Aleksandra Kuźmińska

6. Amela Druciak, Maja Dobrowolska

7. Jula Kutryba, Natalia Wróbel

8. Halina Zychowicz,

9. Kornelia Bulanda

10. Przedszkole "Bajka"

11. Ola Kruk

12. Przedszkole "Mini"

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy  i zapraszamy do brania udziału w następnych konkursach organizowanych przez Parafie. Po odbiór nagród zapraszamy do Kościoła parafialnego 16 kwietnia na godzinę 11.15. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.