• baner_franciszek_na_strone.jpg
  • fatima.jpg
  • gloscie.jpg
  • wakacje-z-Bogiem.jpg

Wyniki konkursu „BARANEK WIELKANOCNY” 2017 Zgodnie z wielkanocną tradycją Parafia Św. Katarzyny zorganizowała konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży. Do konkursu, wpłynęło wiele prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi z różnego rodzajów materiałów, m.in. wydzieranki, wyklejanki, prace z masy solnej, z ciasta, z wykorzystaniem różnego rodzaju ziaren… Wykonane prace reprezentowały wysoki poziom, co w bardzo dużym stopniu utrudniło komisji wyłonienie laureatów. Przy ocenie komisja brała pod uwagę pomysłowość prac, estetykę, technikę wykonania, rodzaj materiałów, przede wszystkim udział własny dzieci, oraz pomocy rodziców przy wykonywaniu pracy.

WYNIKI

1. Malwina Pietrasz

2. Zuza Dziedzina

3. Marcel Grzelczyk, Kacper Rzymski