762014
  • chmielowski.jpg
  • fatima.jpg

Odbywa się:

- w każdą I niedzielę miesiąca od godz. 13.00 do 17.30 według stałego porządku:

O godz. 13.00 osoby samotne, emeryci i renciści

O godz. 14.00 ojcowie i matki Żywego Różańca

O godz. 15.00 Nieustający Różaniec, grupa La Pieta, Apostolstwo Modlitwy, LSO

O godz. 16.00 Wspólnota Krwi Chrystusa, Akcja Katolicka, Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa i Miłosierdzia Bożego

O godz. 17.00 Odnowa w Duchu Świętym i KSM

- w każdy I czwartek miesiąca 1.5 godziny przed wieczorną Mszą Św.

- w każdy I piątek miesiąca w ramach nabożeństwa Eucharystycznego po porannej i wieczornej Mszy Św.

- w każdy czwartek 1.5 godziny po wieczornej Mszy św. w Kaplicy MB Anielskiej w Domu Pomocy Społecznej (Ul. Parkowa 20) w ramach grupy La Pieta

- w ramach 40-godzinnego nabożeństwa przed Środą Popielcową - niedziela (od Sumy do Mszy św. wieczornej), poniedziałek i wtorek (od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej)

- w 34 Niedzielę Zwykłą (Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata) według porządku z I niedzieli miesiąca

- w każdą niedzielę Wielkiego Postu podczas Nabożeństwa Gorzkich Żali