Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
951093
  • b.jpg.jpgag.jpg
  • b.jpg.jpgb.jpg
  • b.jpg1.jpg
  • baner.jpg
  • baner1b.jpg
  • na_strone.jpg
  • parafiada_2018BANER.jpg
  • rokducha.jpg

W piątek 31 marca ulicami naszej parafii przeszła procesja Drogi Krzyżowej, odprawionej  w intencji rozpoczynającej się w najbliższą środę peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Rekolekcji Wielkopostnych. Droga Krzyżowa ulicami parafii była religijną manifestacją wiary. Ten religijny pochód miał za cel dać świadectwo o  wierze wszystkim tym, którzy może już nie wierzą, a może tym, którzy wśród tych wszystkich doczesnych spraw zapomnieli o Wielkim Poście, również i tym, którzy może i wierzą, i pamiętają, ale którym pójście do kościoła dwa razy w roku wystarcza. Młodzież gimnazjalna z wielkim przejęciem i namaszczeniem odegrała poszczególne Stacje, pokazując swoją wiarę, ale też, że gra może być również modlitwą. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie Drogi Krzyżowej.  Niech Bóg przez ten czas będzie uwielbiony. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.