Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303430
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

W poniedziałek 2 września dzieci i młodzież naszej parafii wraz ze swymi rodzicami, dziadkami i nauczycielami rozpoczęli kolejny rok szkolny i katechetyczny. Wielu z nas, w czasie wakacji odpoczywało na koloniach, wczasach, obozach czy aktywnie spędzając czas w domu i u krewnych. Tradycją naszej wspólnoty zgromadziliśmy się w naszym kościele by Panu Bogu podziękować za ten cudowny czas wypoczynku. Wspólna Eucharystia, pod przewodnictwem ks. proboszcza Krzysztofa, była też okazją by prosić o siły i łaski na zadania, które przed nami.  Pozostali kapłani oczekiwali w konfesjonałach by ci, którzy potrzebowali, mogli skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Uczestnicy liturgii mogli również poznać kl. Pawła Nowotyńskiego, który od niedzieli 1. września zdobywa doświadczenie duszpasterskie u św. Katarzyny w Słupcu, gdzie został skierowany na miesięczną praktykę duszpasterską. Klerykowi Pawłowi, uczniom, rodzicom, nauczycielom, katechetom oraz pracownikom Szkoły, życzymy obfitości Darów Ducha Świętego na cały nowy rok szkolny.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.