• g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

W poniedziałek 2 września dzieci i młodzież naszej parafii wraz ze swymi rodzicami, dziadkami i nauczycielami rozpoczęli kolejny rok szkolny i katechetyczny. Wielu z nas, w czasie wakacji odpoczywało na koloniach, wczasach, obozach czy aktywnie spędzając czas w domu i u krewnych. Tradycją naszej wspólnoty zgromadziliśmy się w naszym kościele by Panu Bogu podziękować za ten cudowny czas wypoczynku. Wspólna Eucharystia, pod przewodnictwem ks. proboszcza Krzysztofa, była też okazją by prosić o siły i łaski na zadania, które przed nami.  Pozostali kapłani oczekiwali w konfesjonałach by ci, którzy potrzebowali, mogli skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Uczestnicy liturgii mogli również poznać kl. Pawła Nowotyńskiego, który od niedzieli 1. września zdobywa doświadczenie duszpasterskie u św. Katarzyny w Słupcu, gdzie został skierowany na miesięczną praktykę duszpasterską. Klerykowi Pawłowi, uczniom, rodzicom, nauczycielom, katechetom oraz pracownikom Szkoły, życzymy obfitości Darów Ducha Świętego na cały nowy rok szkolny.