Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303417
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

W piątek po południu przywędrowała do nas grupa czterech kleryków świdnickiego seminarium wraz z ks. prefektem Tomaszem Ziębą. Alumni trzeciego roku wraz z przełożonym zmierzają pieszo ze Świdnicy do Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej w ramach przygotowania do przyjęcia stroju duchownego - sutanny. 

Na program wizyty u św. Katarzyny w Słupcu złożyły się wieczorna Eucharystia z kazaniem ks. Tomasza, w którym zachęcał nas do modlitwy za powołanych i o nowe powołania. Po kolacji klerycy z naszymi wikariuszami udali się "na Górkę" do Matki Bożej Bolesnej, by nawiedzić nasze sanktuarium. W sobotę rano, jeszcze przed Mszą w kaplicy DPS-u wspólnie omówiliśmy Jutrznię. Po śniadaniu i kawie klerycy ruszyli w dalszą trasę zmierzając na Eucharystię do Wambierzyc. 
Kleryków Bartka, Patryka, Mariusza, Wojtka i ks. Tomasza polecamy modlitwie i życzymy owocnego czasu pielgrzymowania.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.