Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303419
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

Pielgrzymi duchowi z naszej parafii, którzy codziennie modlili się na wieczornych apelach maryjnych w intencji i intencjach pielgrzymów pieszo zmierzających do Częstochowy z ks. Kamilem pojechali na pielgrzymkę autokarową.  W nocy z 8 na 9 sierpnia wyruszyli by dołączyć do nurtu Pieszej Pielgrzymki Świdnickiej na Jasną Górę i razem z piechurami pokłonić się Matce, która króluje od pokoleń w Jasnogórskim Sanktuarium. Pielgrzymi uczestniczyli w Eucharystii sprawowanej w kaplicy Cudownego Obrazu, której przewodniczył i kazanie wygłosił nasz biskup Ignacy. Po Eucharystii był czas na indywidualną modlitwę i posiłek.

W drodze powrotnej pielgrzymi nie ustawali w modlitwie i razem odmówili różaniec i koronkę do Miłosierdzia Bożego. Czas pielgrzymki do Częstochowy był niewątpliwie bardzo dobrym przeżyciem i umocnieniem w drodze naszego życia - pielgrzymki do nieba. Bogu niech będą dzięki za łaskę pielgrzymowania i uczestników pielgrzymki.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.