Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1290286
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Dlatego właśnie w tym roku Liturgiczna Służba Ołtarza i Młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży udała się właśnie do tego miejsca w sobotę 15 czerwca. Wyjazd można udać za bardzo. Pogoda ekstra. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie. Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Tutaj większość uczestników wzięła udział w walce ze strachem, między innymi na takiej kolejce jak Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii.  Parametry Hyperiona to między innymi: ponad 80-metrowy spadek, 77 metrów wysokości, prędkość:142 km/h, 85 stopni nachylenia przy spadku. Brzmi to wręcz abstrakcyjnie, ale do odważnych świat należy. Do domu wszyscy wrócili cali i zdrowi. Co prawda w drodze powrotnej kierowcę busa i uczestników wyprawy spotkała burza, ale udało się bezpiecznie wrócić do domu. To był ostatni taki wyjazd przed zakończeniem wakacji. Na czas wakacji życzymy wielu atrakcji i odpoczynku. Nie zapomnijmy o Panu Bogu, który dla nas powinien być najważniejszy. ks. Jacek 

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.