Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1290278
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

W miesiącu dedykowanym Sercu Jezusa uczniowie klasy trzeciej gimnazjum wraz z wychowawcą i katechetą udali się na pieszą wycieczkę do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, by uczyć się od Serca Jezusa miłości w codzienności. Młodzież wraz z wychowawcą panem Łukaszem Błotnickim o godzinie 8.45 wyruszyła spod Szkoły nr 7 w Słupcu i przeszła Drogą Krzyżową do muszli koncertowej, w pobliżu której czekały kiełbasa do pieczenia i sałatki przygotowane przez rodziców. Kuba Becu, znany z zainteresowań gotowaniem, miał okazję wykazać się przy nacinaniu kiełbasek do grillowania. Po posileniu się młodzież podjęła różne zabawy, tańce, piosenki i kalambury. Wspólne rozmowy, podsumowanie roku duszpasterskiego były przerywnikiem zabaw. Na koniec uczniowie udali się do sanktuarium. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.