Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271412
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

W piątek 25 stycznia  na plebanii odbyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Zebrali się na niej wszyscy mieszkańcy domu, księża i pracownicy plebanii.  Po odśpiewaniu bożonarodzeniowej pieśni i modlitwie kolędnicy przeszli po mieszkaniach i obiektach domu, by je poświęcić. Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego obiadu. Kolędą na plebanii zakończyliśmy czas tegorocznej wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za otwarcie swoich domów, modlitwę, dobre słowo, rozmowy, z których czerpiemy inspiracje, oraz za troskę o naszą parafię i wielką gościnność. Duszpasterze

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.