Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1249995
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas. Kojarzą się nam z domem pełnym gości, błyszczącą choinką i jej zapachem! Ale przede wszystkim Święta Bożego Narodzenia są pełne ciepła, nadziei i miłości, a to za sprawą przyjścia na świat Naszego Pana Jezusa Chrystusa.W niedziele 6 stycznia odbyło się spotkanie Diecezjalne KSM-u w Szczawnie-Zdrój. Co było celem tego spotkaniu? Celem tego spotkania było złożenie sobie życzeń Świątecznych, związanych z Narodzeniem Pańskim - ponieważ trwamy jeszcze w Okresie Narodzenia Pańskiego; jak i też połamanie się opłatkiem i złożenia sobie życzeń z okazji nowego roku. To był też dobry czas na spędzenie ze sobą czasu, wspólnych rozmów i planów na rok 2019, co nas czeka.  ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.