Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1250021
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Zapraszamy do kliknięcia w choinki by zobaczyć je w lepszej jakości!

    

Zakończył się konkurs na najpiękniejsze Drzewko Bożonarodzeniowe w domu. Na konkurs wpłynęły zdjęcia ponad stu różnych drzewek (niestety, ze względu na ograniczenia oprogramowania nie wszystkie zdjęcia udało się zamieścić na internetowej stronie parafii). Jury po niełatwej i wytężonej pracy wyłoniło zwycięzcę konkursu – najpiękniejszym bożonarodzeniowym drzewkiem została choinka Klaudii Brzyskiej z klasy VII a Szkoły Podstawowej nr 7. Nagroda zostanie wręczona na Orszaku Trzech Króli, po Mszy św. Wszyscy laureaci bożonarodzeniowych konkursów: na Lampion i na Drzewko otrzymają nagrody podczas słodkiego poczęstunku w Domu Parafialnym. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursach, za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych konkursów.ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.