Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251055
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

„Troszcząc się o każde dziecko przychodzące na świat i otaczając je czułą i rzetelną opieką, Kościół wypełnia swoje podstawowe posłannictwo” Jan Paweł II”

W sobotę 15 grudnia grupa dzieci Z ERM-u i LSO wraz ze ks. Jackiem, kl. Łukaszem i Panią Ania udała się na zaproszenie ks. Marcina Dolaka do Świdnicy. Nie tylko do seminarium, gdzie pracuje ks. Marcin, ale też i na zimową zabawę na lodowisku. Wyjazd rozpoczął się od zwiedzania seminarium i pokazania podopiecznym, że klerycy nie tylko się modlą i uczą, ale też mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań od ćwiczeń na siłowni do uprawiania sportu. Po zwiedzaniu seminarium, na zaproszenie ks. Marcina cała grupa udała się na refektarz, czyli na jadalnie na słodki poczęstunek, z czego byli zadowolenie najmłodsi podopieczni. Kolejnym punktem było lodowisko. Większych ofiar nie było, po za jednym upadkiem na twarz. Na szczęście nic poważnego się nie stało po za lekkim przetarciem policzka. Ostatnim punktem pobytu w Świdnicy było KFC, aby posilić się po godzinnej jeździe na tafli lodowiska. ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.