Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271377
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

„Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka”

W ostatnich dniach do pracy ruszył z ogromną radością i rozmachem, pod czujnym okiem księdza Marcina, nawet cały zastęp Aniołów przygotowujących Adwentowe Drzewko Dobroci. Pani Joanna Zielińska we współpracy z Małgorzatą Malach-Barańców i Lucyną Zawilińską, przygotowały listy dzieci, które w tym roku zostaną obdarowane prezentami w ramach właśnie tej akcji. Zgromadzone informacje o marzeniach, zainteresowaniach i potrzebach młodych ludzi będą niezwykle istotne dla osób „dobrego serca”, które zdecydują się zaangażować w przygotowanie paczek. Uczniowie klas piątych starannie wycięli 110 aniołków, które następnie niezastąpieni Państwo Krystyna i Wiktor Kownaccy, pięknie opisali, przenosząc na nie informacje zgromadzone przez pedagogów. A dzięki przedstawicielom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz przedstawicielom PaT-u, aniołki już wiszą na Drzewku Dobroci w naszym kościele. Pamiętajmy, że aniołka z Adwentowego Drzewka Dobroci może zdjąć osoba dorosła, która przygotowaną paczkę dostarczy do 17 grudnia 2018 roku. Na paczce nie zapomnijmy zapisać numeru aniołka. Rozdanie paczek nastąpi dnia 22 grudnia 2018 roku w godzinach 10-12.00 w Domu Parafialnym.

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II”

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.