Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1185906
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

W Niedzielę 27 maja, w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, o godzinie 10.00 dzieci rocznicowe wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi dziękowały za dar Pierwszej Komunii Świętej – już minął rok jak przystępują one do spowiedzi i komunii św. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof Iwaniszyn, który w kazaniu przypomniał przybyłym dzieciom i rodzicom, że każdy dzień rozpoczynamy od: W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Znak krzyża, jak i wypowiadane słowa przypominają nam, że na chwałę Ojca i Syna i Ducha Świętego jesteśmy, i tak winniśmy żyć. W darze ołtarza rodzice złożyli kielich, który był użyty do Mszy św., a zostanie przekazany do Sanktuarium M.B. Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych. Po Mszy św. dzieci podziękowały Bogu w Trójcy Jedynemu za możliwość korzystania ze spowiedzi i komunii św. Zawierzyły swoje życie i podziękowały kapłanom i swoim bliskim za pomoc w rozwoju swojej wiary. 4 czerwca dzieci i rodzice udadzą się na pielgrzymkę do Wiednia na Kahlenberg, by podziękować za Pierwszą Komunię Św. i modlić się za Ojczyznę z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.