Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1262298
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Akcja „Pokoloruj mój świat” zbliża się ku końcowi. Trzeba stwierdzić, że uzyskała wielką aprobatę wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Do tej pory zebraliśmy dwa duże kartony przyborów szkolnych, między innymi: kredki, długopisy, mazaki, ołówki, temperówki, kleje, farby, nożyczki, linijki, bloki rysunkowe, wycinanki, piórniki i jeden plecak. Już niedługo, bo 15 maja przybory szkolne wyjadą do Afryki do sióstr Elżbietanek, które w styczniu 2019 roku otworzą tam przedszkole. Te wszystkie przybory mogą stać się wielką radością w malutkich rączkach tanzańskich przedszkolaków. W Tanzanii w Afryce nie ma takich sklepów jak u nas, a dostęp do wszystkiego jest utrudniony. Mamy jeszcze przez tydzień okazję, by „pokolorować świat”. Jeśli nie jest Ci obojętny los tych dzieci wspomóż – kup jedną kredkę, dwie, trzy... na ile Cię stać. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.