Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1262300
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dziś, w Niedzielę Dobrego Pasterza gościć w Waszej parafii. Bardzo dziękujemy Księdzu Proboszczowi za zaproszenie nas i przyjęcie. Jest nam szczególnie miło, ze względu na to, że Ksiądz Proboszcz był naszym Ojcem Duchownym w seminarium. To dla nas wielka radość, dzielić się spotkaniem z Jezusem Zmartwychwstałym, opowiadać o swoim doświadczeniu wiary. To jest właśnie bardzo istotna różnica: doświadczenie wiary - usłyszeć historię, którą ktoś przeczytał i historię, którą ktoś przeżył. Nie przyjechaliśmy tu dzielić się tym co przeczytaliśmy, ale tym co przeżyliśmy, co jest naszym doświadczeniem. kl. Jakub Zajadły

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.