Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1262357
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Trwają dalsze prace na „Górce” przy naszym Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Tym razem wykonywana jest nowa podłoga na scenie, a dokładnie betonowa wylewka dla wyrównania, na której zostały położone nowe płytki. Obecnie trwa fugowanie i wykańczanie. Dzięki tej inwestycji scena będzie gotowa na kolejny festyn parafialny, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca br., a na który już teraz serdecznie zapraszamy. Wtedy zakończymy rok szkolny i katechetyczny oraz rozpoczniemy wakacje. Szczegóły dotyczące festynu znajdują się na stronie internetowej Parafii. Wyrażam wdzięczność za składane ofiary, dzięki którym można zrobić coś dobrego dla naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za życzliwość i każdą formę wsparcia. Ks. Proboszcz Krzysztof Iwaniszyn.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.