Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1004660
 • b.jpg.jpgb.jpg
 • b.jpg.jpgc.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • baner.jb.b.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpgb.jpg
 • baner1b.jpg
 • bb.pdf.pdf.b.jpg
 • c.jpg.jpg.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokduch.j.b.jpg
 • rokducha.jpg

W piątek i sobotę, czyli 9 i 10 marca  przeżywaliśmy w naszej parafii specjalne nabożeństwo, nazwane "24 godziny dla Pana".  Dotyczy ona Adoracji Najświętszego Sakramentu przez całą dobę. Adoracja miała miejsce w kaplicy DPS-u. Zainteresowanie tym nabożeństwem cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony parafian, nie zależnie od godziny. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na wezwanie Papieża Franciszka i znaleźli czas dla Pana,  w tym całym życiowym biegu. ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.