Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1059333
 • a.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • baner.jpg2.jpg
 • baner1.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • c1.jpg
 • dzien_papieski_2018.jpg
 • na_strone.jpg
 • rok.jpg
 • rokducha.jpg

Ósmy marca, Dzień Kobiet w naszej parafii pod wezwaniem św. Katarzyny upłynął na modlitwie w intencji kobiet podczas Mszy świętych o godz. 9.00 i 17.00. Modlitwą otoczyliśmy i te małe kobietki ze szkół, i te większe, czyli nasze mamy, babcie, sąsiadki czy koleżanki. Wieczorem odbyło się spotkanie, na którym nasi panowie – ojcowie, mężowie, dziadkowie, sąsiedzi złożyli wszystkim kobietom życzenia. Nie zabrakło tradycyjnych czerwonych róż i śpiewanych życzeń "Życzymy, życzymy". Niech naszymi, nas – duszpasterzy życzeniami będą życzenia Papieża Franciszka dla wszystkich kobiet: "Dziś 8 marca, pozdrawiam wszystkie kobiety, które każdego dnia próbują budować społeczeństwo bardziej ludzkie i gościnne... Po bratersku dziękuję tym wszystkim, które na tysiące sposobów świadczą Ewangelię i pracują w Kościele. ks. Marcin

Informacje o dniu kobiet: http://wakcji24.pl/2018/03/12/dzien-kobiet-w-parafii-sw-katarzyny/

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.