Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1240839
  • 1.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg
  • twoj_jezu3.jpg

Czy potrafisz dziękować? Czy dziękujesz Panu Bogu za radości ale też troski dnia codziennego, bo  tak często przecież to właśnie trudności w naszym życiu to dla nas rekolekcje? A może warto podziękować za nowy dzień, za to że możemy spotkać się dzisiaj na modlitwie. Te słowa skierował do nas dziś ks. Krzysztof podczas uroczystej Eucharystii, sprawowanej w intencji naszego ks. Marcina z racji przypadającego 11 listopada Jego święta patronalnego, wspomnienia Św. Marcina z Tours.  Dziś w sposób szczególny dziękujemy za dar życia i powołania do naszej wspólnoty parafialnej ks. Marcina. Dziękujemy Tobie Panie Boże za takiego kapłana. A drogiemu Solenizantowi dziękujemy za dobro, głoszone Słowo Boże, za życzliwość i uśmiech, za każdy dzień z nami. Wraz z życzeniami ofiarujemy naszą modlitwę - najpiękniejszy dar dla człowieka.  Agnieszka Kruk

Drogi Księże Marcinie
w Dniu Twoich Imienin
życzymy, by Dobry Bóg obdarzał Cię
wszelkimi łaskami, dobrym zdrowiem, radością
i umiejętnością przezwyciężania trosk dnia codziennego,
by każdy dzień był pełen Wiary, Nadziei i Miłości,
by radość dawały Małe Rzeczy,
życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń,

prawdziwej apostolskiej odwagi,
życzliwości na co dzień,prawdziwych przyjaciół,
pielgrzymowania z nami,
Niech Jezus Chrystus będzie źródłem siły
i radości z wykonywanej kapłańskiej posługi,

A Twój patron Św. Marcin z Tours niech zawsze chroni Cię i strzeże
Błogosławieństwa Bożego
i opieki Matki Najświętszej

                                                                                        Z darem modlitwy
                                                                                      Parafianie

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.