Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
922339
  • azmartwychwstanie_1.jpg
  • b.jpg
  • baner.jpg
  • dz_skupienia_powolaniowy.jpg
  • komunia2.jpg
  • na_strone.jpg
  • parafiada_2018BANER.jpg
  • rokducha.jpg
  • sw_st_kostka2.jpg

Drogi Księże Jacku w Dniu Twoich Imienin pragniemy życzyć Tobie zdrowia i Bożej radości aby towarzyszyła ona w każdym dniu Twojej kapłańskiej posługi. Wiary, która nadaje sens, nadziei, która wszystko przetrzyma, siły, która pomoże w duchowej pracy oraz determinacji w dążeniu do celu.  Do życzeń dołączamy naszą modlitwę. Niech Bóg obdarzy Cię swoim błogosławieństwem i wszelkimi łaskami.  Szczęść Boże! Parafianie

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.