Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083640
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

Drogi Księże Jacku w Dniu Twoich Imienin pragniemy życzyć Tobie zdrowia i Bożej radości aby towarzyszyła ona w każdym dniu Twojej kapłańskiej posługi. Wiary, która nadaje sens, nadziei, która wszystko przetrzyma, siły, która pomoże w duchowej pracy oraz determinacji w dążeniu do celu.  Do życzeń dołączamy naszą modlitwę. Niech Bóg obdarzy Cię swoim błogosławieństwem i wszelkimi łaskami.  Szczęść Boże! Parafianie

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.