Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1004600
 • b.jpg.jpgb.jpg
 • b.jpg.jpgc.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • baner.jb.b.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpgb.jpg
 • baner1b.jpg
 • bb.pdf.pdf.b.jpg
 • c.jpg.jpg.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokduch.j.b.jpg
 • rokducha.jpg

Drogi Księże Jacku w Dniu Twoich Imienin pragniemy życzyć Tobie zdrowia i Bożej radości aby towarzyszyła ona w każdym dniu Twojej kapłańskiej posługi. Wiary, która nadaje sens, nadziei, która wszystko przetrzyma, siły, która pomoże w duchowej pracy oraz determinacji w dążeniu do celu.  Do życzeń dołączamy naszą modlitwę. Niech Bóg obdarzy Cię swoim błogosławieństwem i wszelkimi łaskami.  Szczęść Boże! Parafianie

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.