Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1004604
 • b.jpg.jpgb.jpg
 • b.jpg.jpgc.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • baner.jb.b.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpgb.jpg
 • baner1b.jpg
 • bb.pdf.pdf.b.jpg
 • c.jpg.jpg.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokduch.j.b.jpg
 • rokducha.jpg

15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia i w Parafii św. Katarzyny w Słupcu odprawiane były uroczyste Msze św. połączone z błogosławieństwem ziół i kwiatów. Wierni przynieśli do poświęcenia bukiety zawierające zioła, kwiaty, zboża i warzywa. W ten dzień dziękujemy Bogu za otrzymane dary i prosimy, żeby zesłał swoją moc. Chcemy poczuć się bezpiecznie, wierząc, że będzie nas strzegł od niebezpieczeństw. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.