Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083701
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia i w Parafii św. Katarzyny w Słupcu odprawiane były uroczyste Msze św. połączone z błogosławieństwem ziół i kwiatów. Wierni przynieśli do poświęcenia bukiety zawierające zioła, kwiaty, zboża i warzywa. W ten dzień dziękujemy Bogu za otrzymane dary i prosimy, żeby zesłał swoją moc. Chcemy poczuć się bezpiecznie, wierząc, że będzie nas strzegł od niebezpieczeństw. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.