Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271355
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

<

W sobotę 27 maja w naszym zakątku na Górze Wszystkich Świętych miało miejsce  wyjazdowe spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców, którzy przeżyli śmierć swojego dziecka,  grupy powstałej przy Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska we Wrocławiu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Mszą Św., którą odprawił ks. Tomasz Filinowicz, a piękną oprawę muzyczną zapewnili Ewelina, Agnieszka i Wojtek. Wspólna modlitwa, słowo ks. Tomasza, ucałowanie Figurki Matki Bożej Bolesnej to chwile wyjątkowe. Był czas na chwile wspomnień, wzruszeń i refleksji przy moim tomiku wierszy "NieObecność", czas na kawę, pyszne domowe ciasto, pieczenie kiełbasek, rozmowy przy ognisku, zabawę,  jak również zachwycanie się pięknem górskiego krajobrazu z wieży widokowej. To był dobry czas. Wszyscy, którzy gościli na naszej górce w sobotnie słoneczne popołudnie zgodnie stwierdzili, że z radością tu powrócą. Agnieszka Kruk

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.