Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083175
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

28 maja na Górze Wszystkich Świętych  wznowione zostały prace związane z  zadaszaniem sceny, które rozpoczęto już w listopadzie ub. roku,  lecz ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe ich kontynuację odłożono do wiosny. Obecny czas sprzyja pracom i konstrukcja może być składana. Pierwsze dni prac to rozłożenie konstrukcji i jej pospawanie, następny dzień to położenie blach. Jest to krok przygotowujący nas do tegorocznego festynu, który odbędzie się 25 czerwca. Festyn będzie kolejną okazją, by znów coś zrobić na górce – w tym roku będziemy zbierać środki na wylewkę i wyłożenie kostki na scenie, obłożenie muru sceny kamieniem oraz  zrobienie schodów. Zakres planowanych robót wokół sceny jest  duży, ale systematyczna realizacja poszczególnych etapów  posuwa prace do przodu i upiększa to miejsce. Już dziś zapraszamy na festyn i zakup cegiełek na to dzieło, które ma służyć wszystkim. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.