Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1297298
  • f1.jpg
  • f2.jpg
  • f3.jpg
  • f4.jpg

„Każde powołanie kapłańskie w swej najgłębszej warstwie jest wielką tajemnicą, jest darem, który niekoniecznie przerasta człowieka (...) Powołanie jest tajemnicą Bożego wybrania” Jan Paweł II „Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał.” (J 15,16) Księże prałacie przez ostatnie 50 lat realizowałeś przygotowany dla Ciebie przez Pana plan. Plan na owocne życie. Zawsze byłeś i ciągle jesteś z nami w radościach i smutkach. Jesteś naszym Pasterzem i Przyjacielem. Za to wszystko Ci księże dziękujemy. „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem” Parafianie

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.