• g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

Drodzy parafianie oraz mieszkańcy Nowej Rudy !

Trwa głosowanie na zadania w tegorocznym Budżecie Obywatelskim 2020. Jeżeli uważasz, że warto, aby nasza inicjatywa była kontynuowana, zagłosuj na zadanie nr 4  Koncert "Sygnał Miłosierdzia". Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Miasta Nowa Ruda, którzy w roku przeprowadzania głosowania ukończyli lub ukończą 15 lat.

JAK ODDAĆ GŁOS?

• poprzez papierową kartę do głosowania:

1)   w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie

2)   w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie ul. Świdnicka 54

3)   w Filii Nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie ul. Słupiecka 2

• elektronicznie

1) wejdź na stronę internetową: https://nowaruda.budzet-obywatelski.org/glosowanie

2) aby rozpocząć głosowanie, kliknij przycisk „Rozpocznij głosowanie”

3) wybierz z listy projekt numer 4 - Organizacja plenerowego koncertu pn.: „Sygnał Miłosierdzia” poprzedzonego profesjonalnymi warsztatami muzycznymi dla wszystkich kochających muzykę

4) by prawidłowo oddać głos należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres zamieszkania, a także potwierdzić zawarte oświadczenia

5) w celu weryfikacji oddania głosu należy wprowadzić w określone pole numer swojego telefonu komórkowego

6) na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole  (Uwaga!  Jeden numer telefonu można wykorzystać do zweryfikowania tylko jednego głosu)